شنبه تا چهارشنبه 11:00 تا 18:00
021 22574321

خدمات

کامپوزیت‌های زیبایی

در این روش دندانپزشک فـرم، رنگ و موقعیت دندان های شما را در قوس فکی اصلاح می کند. مزیت این روش این است که دندان های شما یا اصلاً تراش نخورده و یا مقدار کمی تراش می خورد یعنی علاوه بر رسیدن به زیبایی ایده آل یک لبخند، به ساختار دندان نیز آسیبی وارد نمی شود.

لامینیت‌های سرامیکی

تنظیم خط لثه

امروزه زیبایی لبخند تنها مربوط به دندان ها نمی باشد بلکه زیبایی مجموعه لثه و دندان مد نظر است، ما در مرکز طراحی لبخند پریس تنظیم خط لبخند را با دو روش مختلف الکتـروسرجری و لیزر انجام می دهیم، هردوی این روش ها بدون درد و خونریزی بوده و نیاز به بخیه نیز ندارند. انجام این درمان تأثیر فوق العاده ای در هارمونی لبخند دارد.

درمان ریشه دندان

دندان ممکن است به دلایل مختلف نیاز به درمان ریشه (عصب کشی) پیدا کند، یک پوسیدگی عمیق، ضـربه به دندان، پرکردگی های وسیع قدیمی، وجود ترک، درد دندان و ... می توانند دلایل لزوم عصب کشی دندان شوند. جالب است بدانید که همیشه درد عامل تعیین کننده ای برای انجام عصب کشی نیست به عبارت دیگر گاهی اوقات دندانپزشک لازم می داند دندانی را که درد ندارد عصب کشی کند. در این کیلینیک انجام درمان ریشه دندان توسط دستگاه روتاری انجام می شود که باعث افزایش کیفیت درمان و راحتی بیشتر بیمار می باشد.

انواع روکش

در این کلینیک علاوه بر کارهای تخصصی زیبایی لبخند، انواع خدمات دندانپزشکی نیز ارائه می شود. این خدمات شامل ترمیم های مهم رنگ دندان، انواع روکش های دندانی (تمام سرامیک، زیرکنیا و ...) عصب کشی با دستگاه روتاری و ... می باشد.

تا همین چند سال پیش، روکش دار شدن دندان یعنی سه - چهار بار رفت و آمد به دندانپزشکی!!! در هرجلسه هم می بایست روکش در دهان امتحان می شد و دوباره به لابراتوار دندانسازی فرستاده می شد تا برای مرحله بعدی آماده شود. یافته های جدید دندانپزشکی، برای این مسئله راه حل بی نظیری به نام دستگاه CAD-CAM ارائه داده است. CAD-CAM یک دستگاه پیشرفته کامپیوتری است که با تکنولوژی D PRINTING) 3) پرینیت سه بعدی کار می کند. روکش های یک روزه توسط دستگاه CAD-CAM ویژه مسافرین خارج از کشور و افراد با مشغله کاری زیاد کلینیک طراحى لبخند پریس این قابلیت را داراست که تمام درمان هاى مورد نیاز کسانى را که وقت کافى ندارند ،به صورت فشرده، با متوقف کردن سایر فعالیت هاى کلینیک و تنها در یک روز انجام دهد. پکیج درمانى یک روزه بدین ترتیب دندانی که نیاز به روکش دارد توسط یک اسکن پیش رفته اسکن شده و تصـاویر متعددی از آن در زوایای مختلف گرفته می شود. این تصاویر به دستگاه CAD-CAM منتقل شده و دندانپزشک به صورت مجازی در دستگاه شروع به دیزاین یک روکش ایده آل با توجه به وضعیت خاص دندان می کند. سپس دستگاه CAD-CAM با استفاده از تکنولوژی پرینیت سه بعدی شروع به ساخت روکش در مطب می نماید و بیمار می تواند در حالی که یک فنجان قهوه میل می کند شاهد ساخته شدن روکش دندان خود باشد! نکته جالب این جاست که روکش ساخته شده توسط این روش به دلیل ساخت آن توسط کامپیوتر، دقت فوق العاده ای داشته و حداکثر تطابق ممکن پروسه طراحی و ساخت و چسباندن روکش در کمتر از یک روز و طی تنها یک جلسه 2 ساعته در مطب خواهد بود.

ایمپلنت‌های دندانی

مدت زمان زیادی است که ایمپلنت های دندانی، بهترین درمان برای جایگزینی دندان های از دست رفته اند. رویداد تازه دنیای ایمپلنت های یک روزه است. یعنی ظرف 24 ساعت تا حداکثر یک هفته بعد از انجام جراحی ایمپلنت، روکش هایی زیبا و مقاوم بر روی آنها نصب می گردد. بدین معنی که فضای خالی و بدون دندان دهان، در مدت حداکثر یک هفته، بد از جراحی، توسط روکش مناسب جایگزین می شود. تحقیقات جدید نشان داده که تحویل سریع روکش بعد از جراحی ایمپلنت، تاثیر بسیار مثبتی بر روی کیفیت استخـوان دربرگیـرنده ایمپلنت دارد و نیز باعث می شود لثه اطراف این گونه ایمپلنت ها بسیـار طبیعی تر و زیباتر شکل گیرد. به عبارت دیگر شما لازم نیست چندین ماه منتظر بمانید تا استخوان به ایمپلنت جوش خـورده و آماده گذاشتن دندان روی آن شود . این روکش ها که معمولا موقت بوده و دارای زیبایی همانند دندانهای اصلی است، بعد از حدود 4-3 ماه با روکش اصلی عوض می شوند و می تواند برای جایگزینی یک دندان و یا کل دندان ها به کار گرفته شود. روش های بسیار جدیدتری نیز وجود دارد که به وسیله آنها حتی می توان روکش اصلی را بلافاصله بعد از جـراحی، روی ایمپلنت نصب کرد. تشخیص امکان استفاده از این روش توسط دندانپزشک و با بررسی CT SCAN قبل از جراحی است. نکته آخر اینکه به دلیل همکاری تیمی از متخصیصن جراحی ایمپلنت و پروتز، به طور همزمان در این درمان و فناوریهای نو و گران به کار گرفته شده در این روش درمانی، نسبت به درمانهای معمولی کمی گران تر می باشد.

سیلنت‌های دندانی

دندان های آسیای تازه روئیده کودکان شش سال به بالا استعداد بسیار زیادی به پوسیدگی دارند . این دندان ها شیارهای عمیقی دارند که حتی در صـورت مسواک زدن نیز به خوبی تمیز نشده و باعث پوسیدگی کل دندان می شوند . امروزه برای جلوگیری از این مسئله درمان فیشور سیلانت (شیار پوش) ارائه شده است. در این درمان بدون نیاز به تراش دندان شیارهای سطح جـونده دندان های آسیا توسط مواد مخصوصی به اصطلاح مهر و موم می شوند و به این وسیله از پوسیدگی آینده آنها جلوگیری می شود.

سفید کردن دندان‌ها

ما دو روش مختلف سفید کردن دندان ها را به شما پیشنهاد می کنیم.

روش اول : سفید کردن دندان ها در منزل می باشد. این روش موثر، کم هزینه و بدون درد بوده و دندان ها طی دوره سه هفته چندین درجه روشن تر می شوند.

روش دوم : سفید کردن دندان ها در مطب بوده و با استفاده از دستگاه Zoom advance و یا لیرز ، طی یک جلسه دو ساعته در مطب دندان ها سفید می شوند.

جالب است بدانید که هر دو روش سفید کردن دندان ها برای ساختار دندان کاملاً بی ضرر بوده و هیچ گونه آسیبی به مینای دندان نمی زنند. در هـر دو روش ژل های سفید کننده با آزاد کردن اکسیژن نوزاد بر روی سطح دندان باعث سفید شدن رنگ آن می شوند. بی ضرر بودن روش های سفید کردن برای دندان ها توسط ADA (انجمن دندانپزشکی آمریکا) نیز تأیید شده است.

لیزر در دندان پزشکی

امروزه در تمام کشورهای پیش رفته دنیا، استفاده از لیزر در دندانپزشکی امری متداول است. متاسفانه در ایران تعداد مطب هایی که ارائه دهنده لیزر دندانپزشکی هستند انگشت شمار است. کلینیک طراحی لبخند پِریس مجهز به یکی از پیشرفته ترین دستگاههای لیزر می باشد. جالب است بدانید استفاده خاص لیزر در دندانپزشکی زیبایی یا تنظیم خط لثه می باشد. زیرا یک لبخند زیبا و ژورنالی فقط وابسته به زیبایی دندانها نیست و هارمونی دندان ها با لثه نیز بسیار موثر است. در بسیاری از افراد هنگام لبخند زدن میزان زیادی از لثه دیده می شود. معمولا این افراد دندان های ریز و کوتاهی دارند. پیشنهاد ما به این اشخاص تنظیم خط لثه ایشان با استفاده از لیزر است در این روش دندان ها حداقل یک سایز بزرگتر می شوند و هماهنگی چشم گیری بین مجموعه لثه و دندان ایجاد می شود. این روش بدون درد و خونریزی بوده و نیاز به بخیه و پانسمان هم ندارد اما تاثیر شگرفی بر زیبایی لبخند خواهد داشت. این تکنیک زیبایی تنها با تغییری کوچک در لثه و بدون دست زدن به دندان ها، جذابیت لبخند را به مراتب چشم نوازتر خواهید کرد. همچنین از لیزر برای (BLEACHING) سفید کردن دندان های حساس نیز استفاده می شود.


لیزر دیاگنودنت

لیزر دیاگنودنت ابزار جدید و بی نظیری برای تشخیص پوسیدگی دندان و حتی تعیین و شناخت مراحل مختلف پوسیدگی می باشد. این وسیله کوچک اما فوق پیشرفته به وسیله تاباندن یک نوع لیزر کام بی ضرر به زوایای مختلف دندان، دندان را اسکن کرده و پوسیدگی های کوچکی را که معمولا از دید یک دندانپزشک مخفی می ماند تشخیص می دهد .این فناوری منحصر به فرد، می تواند عمق و وضعیت پوسیدگی را نیز مشخص کند و با توجه به شرایط پوسیدگی، میزان نیاز به ترمیم را مشخص می کند و دندانپزشک با اطلاعات کافی نوع درمان و میزان ترمیم را به دقت تعیین می کند. مزیت بزرگ این روش این است که با ترمیم این پوسیدگی های کوچک کمترین صدمه به دندان وارد شده و مانع پیشرفت پوسیدگی می شود، این یعنی علاوه بر کنترل پوسیدگی در مراحل اولیه، درمان پوسیدگی هایی که غیر قابل دیدن است را ممکن می سازد.

دندانپزشکی کودکان

با تجربه به ما ثابت شده است که اکثر کسانی که ترس از دندانپزشکی دارند، به دلیل خاطره ای بـد از زمان کودکی می باشد. واقعیت این است که انجام خدمات دندانپزشکی برای کودکان آسان نمی باشد و نیاز به وقت و حوصله فراوان دارد. هدف ما در کلینیک دندانپزشکی پریس علاوه بر انجام بهترین درمان برای کودک شما، ساختن خاطره ای خوب از دندانپزشکی برای او می باشد. ما با تکنیک های خاص رفتـار با کودکان و همچنین ایجاد محیطی شاد و مناسب با روحیه کودک شما، نمایش کارتون مورد علاقه او حین کار و ... به او کمک خواهیم کرد که برای تمام عمر رابطه ای صمیمانه با دندانپزشکی داشته باشد.